HAKKIMIZDA

10 yıldır gezginlerin ihtiyaçlarına uygun olarak
geliştirdiğimiz web sitemizi ziyaretçilerimizin
daha kolay ve hızlı bir şekilde seyahatlerini
planlamaları için yeniledik.

Yaybo.com web sitesini açtığımızdan beri amacımız; ziyaretçilerimize yeni seyahat seçenekleri sunmak ve onlara yeni şehirler, yeni destinasyonlar, yepyeni deneyimler sunmak ve faydalı bilgiler vermek oldu. Her geçen gün artarak çoğalan ziyaretçilerimizin seyahatlerini, gezilerini daha keyifli ve ilginç bir hale getirmek için sürekli yeni rotalar ekliyoruz. Seçim hakkını daha ileri götürerek gezginlerin gidecekleri şehirlerde ihtiyaç duyacakları otel, gezilecek yerler, yeme-içme gibi pek çok faydalı bilgiler içeren seyahat yazılarını sitemiz www.yaybo.com’da yayınlıyoruz. Böylece siz değerli gezginlere tek bir web sitesinde seyahat ve tatil deneyimi sunmaya devam ediyoruz.

Kısa bir süre önce yenilenen web sitemizden seyahatiniz esnasında A’dan Z’ye ihtiyaç duyacağınız tüm faydalı bilgilere online olarak kolayca ulaşabilirsiniz. Her geçen gün sayısı artan gezi rehberlerimiz ile sadece seyahatiniz sırasında değil, seyahatinizin öncesinde de gezinizi planlamanıza yardımcı olacak seyahat tüyoları ile yanınızda olmaya devam edeceğiz.

Yaşanacak Her Deneyim Yerinde Güzel

Bu gezi blogumuzla her fırsatta sizlere özgürce seyahat ederek hayatın keyfini çıkarmanız için ilham veriyor, farklı bölgelere seyahata çıkmanız için güncel bilgiler sunuyoruz. Çünkü bizce her lezzeti, deneyimi yerinde yaşamak güzel.

Tatil, gezi deneyimi bahis konusu olduğunda sadece uzaktan görmek, yada başkalarını dinlemek yetmez. Herkes o deneyimin bir parçası olmak, herşeyi yerinde görmek, yerinde tatmak ve bizzat yerinde yaşamak ister. Türkiye ve Dünya’nın farklı şehirlerine ve bölgelerine özel, deneyimlemenin yerinde güzel olduğu değerleri göstermek isteriz.

Yurtdışında ve yurtiçinde seçtiğimiz farklı bölgeler ile siz değerli seyyahlara yeni maceralar, yeni anılar ve yeni deneyimler sunmaya devam edeceğiz. Sevdiklerinizle yepyeni seyahatler planlamak için elimizden geldikçe ilham vermeye devam edeceğiz.

Yeni yerler, yeni lezzetler keşfetmenin heyecanını birlikte yaşamak istiyoruz. Sitemizin yayın hayatına başladığı ilk günden beri birçok keyifli ve anlamlı seyahatlere çıktık. Gideceğiniz ülkenin vize işlemlerinden havalimanı transferlerine, otel rezervasyonlarından şehir ulaşımına kadar ihtiyacınız olabilecek tüm faydalı bilgileri bu gezi rehberinde bulabileceksiniz. Amacımız daha çok noktaya gidebilmek ve siz değerli gezginlere daha çok seyahat seçenekleri sunmaktır. Bu sayede Türkiye’yi ve yeni ülkeleri daha fazla deneyimleme imkanı vermek olacak.

43 ülkede 113’ten fazla şehir gezdik. Bu ülke ve şehirlerden dilediğinizi seçebilir ve seyahatinizi en kolay şekilde planlayacak bilgi ve gezi rehberlerine ulaşabilirsiniz. 2016 yılında da seyahat severlere farklı ülkeler hakkında bilgi vermeye ve gezilecek ülke ve şehir sayısını artırmaya devam edeceğiz.

  • Yurtdışı Gezi Rehberi
  • Yurtiçi Gezi Rehberi
  • Gezi Blogu
  • Şehir ve Gezi Rehberi
  • Etkinlik Takvimi
  • Seyahat Tüyoları

Yeni gezilerinizde buluşmak dileğiyle… Keyifli seyahatler dilerim.

HER YOLCULUK, HAZIRLIK GEREKTİRİR

Kimi zaman bir tatil için bavullarınızı doldurursunuz, kimi zaman günübirlik iş seyahati için yanınıza sadece dosyalarınızı alırsınız. Her yolculuk tıpkı diğerleri gibi uzun hazırlıklar, detaylı planlar gerektirir. Bu hazırlıklar sonucunda ilk adımı atmak, yani yola çıkmak en önemli andır. Gerçekçi planlarla, doğru zaman ve yerden yolculuğunuza başlarsanız, bütün yollar önünüzde açılır.

Gezi rehberi

Gezi Rehberi

“Gezi Rehberi” başlığımız altında, yurtdışı ve yurtiçi gezi, seyahat ipuçları, ülkeler ve şehirler hakkında yazıların ve tavsiyelerin olduğu bilgiler içeriyor.

GEZİ REHBERİ
Gezi Blogu

Gezi Blogu

“Gezi Blogu” gezi ve seyahat ile ilgili detaylı makalelerin olduğu, dünyanın farklı ülke ve şehirler hakkında faydalı bilgiler içeren seyahat blogudur.

GEZİ BLOGU
Etkinlik takvimi

Etkinlik Takvimi

““Etkinlik Takvimi” ile pek çok şehirde gerçekleşecek festivaller, karnavallar, gösteriler ve daha birçok etkinlik hakkında bilgiler alabileceksiniz.

ETKİNLİK TAKVİMİ

SPONSORLARIMIZ

İşbirliği yaptığımız seçkin markalar. Seyahatlerimizde bize sponsor olan ve gurur duyduğumuz firmalar.

GEZİ TÜYOLARI

Farklı coğrafyalara gidip farklı kültürlerle tanışmak ve oradaki hikayenin bir parçası olmak gerçekten güzel bir duygu.